Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: View
te: చూడు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: here
te: ఇక్కడ
