Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enable
ur: فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Configure
ur: ترتیب
