Image style flush (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Overridden
be: Адменена

en: Media
be: Мультымедыя

en: revert
be: адкат

en: Style name
be: Назва стылю

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
be: У дадзены час не існуе ніякіх стыляў. <a href="!url">Дадаць новы</a>.
