Image style flush (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Overridden
bs: Prepisan

en: revert
bs: vratiti
