Image style flush (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Media
cy: Cyfryngau

en: revert
cy: dychwelyd
