Image style flush (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Media
fa: رسانه

en: revert
fa: بازگشت

en: Style name
fa: نام استایل

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fa: در حال حاضر سبکی وجود ندارد. <a href="!url">یکی اضافه کنید</a>.
