Image style flush (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: revert
fi: palauta

en: Flush
fi: Tyhjennä

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fi: Tyylejä ei ole määritettynä. <a href="!url">Lisää tyyli</a>.
