Image style flush (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Media
fr: Média

en: revert
fr: rétablir

en: Flush
fr: Vider

en: flush
fr: rafraîchir

en: Style name
fr: Nom du style

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fr: Il n'y a actuellement aucun style. <a href="!url">En ajouter un nouveau</a>.
