Image style flush (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Media
hr: Mediji

en: revert
hr: vrati

en: Flush
hr: Isprazni

en: Style name
hr: Naziv stila

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
hr: Trenutačno nema stilova. <a href="!url">Dodaj novi</a>.
