Image style flush (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Custom
it: Personalizzato

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: revert
it: ripristina

en: Flush
it: Svuota

en: Style name
it: Nome dello stile

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
it: Al momento non ci sono stili. <a href="!url">Aggiungi uno stile</a>.
