Image style flush (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Media
ka: მედია

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Style name
ka: სტილის სახელი
