Image style flush (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas
