Image style flush (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Media
lv: Multivide

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
lv: Uz doto brīdi nav stilu. <a href="!url">Pievienot jaunu</a>.
