Image style flush (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: revert
mn: буцаах
