Image style flush (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: revert
sq: rikthe
