Image style flush (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Overridden
af: Oorheers

en: revert
af: rol terug
