Image style flush (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Flush
az: Qızarmaq

en: Style name
az: Stil adı
