Image style flush (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Media
el: Μέσα

en: revert
el: επαναφορά

en: Style name
el: Όνομα στυλ

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
el: Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή στυλ. <a href="!url">Προσθέστε ένα νέο</a>.
