Image style flush (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ
