Image style flush (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: Overridden
he: נדרס

en: Media
he: מדיה

en: revert
he: שחזר

en: Flush
he: ריענון

en: Style name
he: שם הסגנון
