Image style flush (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Media
km: មេឌៀ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
km: បច្ចុប្បន្ន​​គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ទេ ។ <a href="!url">បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ថ្មី​</a> ។
