Image style flush (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Overridden
oc: Espotit

en: Media
oc: Mèdia

en: revert
oc: restablir

en: Style name
oc: Nom de l'estil

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
oc: Actualment no e a cap estil. <a href="!url">Apondètz-ne un</a>.
