Image style flush (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: revert
sl: povrni
