Image style flush (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Media
ar: ميديا

en: revert
ar: استرجاع

en: Style name
ar: اسم النمط

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ar: لا توجد حاليا أية أشكال. <a href="!url">إضافة شكل جديد</a>.
