Image style flush (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Media
gl: Medios

en: revert
gl: volver

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
gl: Actualmente non hai estilos. <a href="!url">Engadir un novo</a>.
