Image style flush (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Media
hy: Մեդիա
