Image style flush (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: revert
jv: balékna

en: Flush
jv: Resiki

en: Style name
jv: Jeneng gagrag

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
jv: Saiki ora ana gagrag. <a href="!url">Tambahi sing anyar</a>.
