Image style flush (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: revert
nn: tilbakestill
