Image style flush (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: revert
sv: återställ

en: Flush
sv: Töm

en: flush
sv: töm

en: Style name
sv: Namn på stil

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
sv: Det finns för närvarande inga stilar. <a href="!url">Lägg till en</a>.
