Image style flush (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Media
tr: Medya

en: revert
tr: geri al

en: Flush
tr: Temizle

en: Style name
tr: Stil adı

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
tr: Şu an hiçbir stil yok. <a href="!url">Yeni bir tane ekleyin</a>.
