Image style flush (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Media
bg: Медия

en: revert
bg: връщане

en: Style name
bg: Име на стила
