Image style flush (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: revert
eu: leheneratu
