Image style flush (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai

en: Overridden
id: Ditimpa

en: revert
id: kembalikan

en: Flush
id: Bersihkan

en: Style name
id: Nama gaya

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
id: Saat ini tidak ada gaya. Tambahkan yang baru.
