Image style flush (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Media
ja: メディア

en: revert
ja: 戻す

en: Flush
ja: 消去

en: Style name
ja: スタイル名

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ja: 現在スタイルがありません。<a href="!url">新しく追加する</a>。
