Image style flush (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
