Image style flush (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Style name
ps: ډول نوم
