Image style flush (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Media
ru: Мультимедиа

en: revert
ru: вернуть

en: Flush
ru: Сбросить

en: flush
ru: сбросить

en: Style name
ru: Название стиля

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ru: В данный момент стилей нет. <a href="!url">Добавить новый</a>.

en: Flush all styles
ru: Сбросить все стили

en: Flush all image styles.
ru: Сбросить все стили изображения.
