Image style flush (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Media
sk: Médiá

en: revert
sk: vrátiť

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: flush
sk: vyprázdniť

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
sk: Aktuálne neexistujú žiadne štýly. <a href="!url">Pridať nový</a>.
