Image style flush (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано
