Image style flush (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం
