Image style flush (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Media
th: สื่อ

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน
