Image style flush (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Media
vi: Phương tiện

en: revert
vi: trở lại

en: Style name
vi: Tên kiểu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
vi: Hiện chưa có kiểu dáng ảnh nào. <a href="!url">Thêm kiểu dáng ảnh mới</a>.
