Image style flush (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ
