Image style flush (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Overridden
es: Sobrescrito

en: Media
es: Multimedia

en: revert
es: revertir

en: Flush
es: Vaciar

en: Style name
es: Nombre de estilo

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
es: Actualmente no hay estilos. <a href="!url">Añadir uno nuevo</a>.
