Image style flush (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Media
et: Meedia

en: revert
et: tühista

en: Flush
et: Puhasta

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
et: Stiilid puuduvad. <a href="!url">Lisa uus</a>.
