Image style flush (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप
