Image style flush (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Padrão

en: Custom
pt: Personalizado

en: Overridden
pt: Sobrescrito

en: Media
pt: Mídia

en: revert
pt: reverter

en: Flush
pt: Limpar

en: flush
pt: limpar

en: Style name
pt: Nome do estilo

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
pt: Não há estilos. <a href="!url">Adicione um novo</a>.
