Image style flush (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: revert
ro: revenire

en: Flush
ro: Golire

en: Style name
ro: Nume stil
