Image style flush (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
bo: མིག་སྔར་བཟོ་ལྟ་མེད་པས། <a href="!url">བཟོ་ལྟ་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད།</a>
