Image style flush (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: revert
is: bakfæra
